Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Krosno: 101.9
  • Sanok: 95.2
Polska, Podkarpackie
Krosno , 38-400
ul. Rynek 25
lokalne
Trendy Radio to regionalna stacja radiowa, zasięgiem swym obejmująca znaczną część województwa podkarpackiego. Swym słuchaczom dostarcza co dzień dawki świeżych informacji lokalnych oraz różnorodnych audycji tematycznych. Na antenie usłyszeć można muzykę lat 80. i 90. XX wieku, głównie gatunku rock i dance.

Radio trendy program adresuje do ludzi w wieku 20 – 60 lat. Prezentuje audycje publicystyczne, społeczne, kulturalne, edukacyjne, sportowe i dużo dobrej muzyki. To właśnie muzyka jest tym, co wyróżnia stację na tle innych stacji radiowych. Lata 80., 90., dance, z domieszką rocka, i nieco starszych przywołują najpiękniejsze wspomnienia, młodszym słuchaczom sprawiają, że nogi same rwą się do tańca.

Podkarpacie to region, w którym każdy znajdzie powód do zachwytu. Do najpiękniejszych zabytkowych miejscowości należą Łańcut, Baranów Sandomierski czy Krasiczyn. Nie brakuje tu również magicznych miejsc, w których można odetchnąć od gwaru miasta. Nie ma lepszych miejsc do odpoczynku od bieszczadzkich lasów i brzegu Soliny.