Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Poznań: 105.4
Polska, Wielkopolskie
Poznań , 61-809
ul. Św. Marcin 80/82
Grupa Radiowa Agory
Rock Radio działa od 2014 roku. Na antenie stacji można usłyszeć przede wszystkim największe przeboje muzyki rockowej.

Rock Radio jest siecią 4 lokalnych stacji radiowych, która nadaje w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Rock Radio to radio z charakterem, oferujące atrakcyjną treść w dynamicznej formie. Dociera przede wszystkim do młodych odbiorców (20-35 lat) z dużych aglomeracji - ludzi dobrze sytuowanych, ambitnych, ciekawych świata.

Rock Radio organizuje i intensywnie wspiera najważniejsze i najciekawsze wydarzenia kulturalne - regionalne i ogólnopolskie.

Poznań uchodzi za szczególne miasto, gdyż jest jednym zarówno z największych jak i najstarszych miejscowości na terenie Polski. Na szczególną uwagę zasługuje położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną, które niewątpliwie w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do jego geograficznej atrakcyjności. Wizytówką miasta jest z pewnością przepiękny ratusz, który na terenie środkowej Europy stanowi niezwykle cenny zabytek renesansowej architektury. Na terenie Poznania znajdują się także dwa niesamowite zamki: Zamek Carski oraz Zamek Królewski. Poznań to także bardzo ważne miasto pod względem kulturalnym. Na jego terenie organizowanych jest wiele imprez, które z pewnością przyczyniają się do tego, że miasto to swoich licznych miłośników znajduje w grupie osób młodych. Liczne kina, teatry, galerie i lokale są ciekawą alternatywą na spędzenie tutaj każdej godziny.