Antyradio

Antyradio to jedna kilku rockowych stacji muzycznych. Znakiem firmowym radia są ostre brzmienia oraz wyraziści prowadzący.

Akademickie Radio Centrum

Radio Centrum to rozgłośnia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jej odbiorcami są przede wszystkim ludzie młodzi związani ze środowiskiem akademickim. Jest to stacja muzyczna, prezentująca głównie muzykę rockową. Na antenie nie brakuje audycji autorskich o szerokiej tematyce.

Radio Eska Rock

Eska Rock jest stacją, którą osłyszeć można w stolicy i jej najbliższych okolicach. Na jej antenie usłyszeć można największe przeboje muzyki rockowej. Radio promuje również młodych wykonawców i obejmuje patronatem wydarzenia polskiej sceny muzycznej.

Good Time Radio

GOOD TIME RADIO to internetowa stacja radiowa, prezentująca przede wszystkim muzykę elektroniczną. Portal angażuje się w promowanie młodych na rynku muzycznym artystów.

Radio KampusON

KampusON jest internetowym radiem Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Muzo FM

Muzo FM to muzyczna stacja radiowa działająca od 2014 roku. Swym zasięgiem obejmuje największe miasta Polski. Jej odbiorcami są głównie osoby młode, lubiące muzykę rock i pop.

Polskie Radio Czwórka

Czwarty Program Polskiego Radia możemy usłyszeć dzięki technologii DAB+ na terenie Polski lub na całym świecie przy udziale internetu. Stacja nadaje muzykę nieograniczoną do konkretnego gatunku. Słuchając "Czwórki" możemy liczyć na rzetelne serwisy informacyjne, sportowe oraz audycje o zróżnicowanej tematyce.

Polskie Radio Jedynka

Program Pierwszy Polskiego Radia jest stacją ogólnopolską działającą już od 1926 roku. Dociera do szerokiego grona odbiorców ze względu na programy o charakterze edukacyjno-informacyjnym, politycznym czy społecznym. Na antenie "Jedynki" usłyszeć możemy również utwory muzyczne, przede wszystkim przeboje ubiegłych lat.

Polskie Radio Koszalin

Radio Koszalin jest lokalną stacją działającą od 1953 roku. Dzięki niej mieszkańcy województwa zachodnio-pomorskiego i pomorskiego co dzień otrzymują dawkę świeżych informacji z regionu oraz porcję różnorodnej muzyki. Na antenie nie brakuje również programów publicystycznych oraz audycji tematycznych.

Polskie Radio Łódź

Polskie Radio Łódź zasięgiem swym obejmuje całe województwo. Jest to lokalna stacja, która angażuje się w życie regionu, informuje jego mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach, wspiera lokalne inicjatywy. Na antenie usłyszeć możemy różnorodną muzykę m.in. gatunku POP, Rock, Jazz oraz klubową muzykę elektroniczną.

Polskie Radio Trójka

Program III Polskiego Radia nadaje od 1962 r. Jego wizytówką są programy autorskie oraz różnorodna muzyka trafiająca do osób w każdym wieku. "Trójka" przeplata największe przeboje ubiegłych dziesięcioleci z nowoczesnymi brzmieniami, promując wykonawców nowych na scenie muzycznej.

Radio Afera

Radio Afera jest rozgłośnią Uniwersytetu Poznańskiego, która swoim zasięgiem obejmuje prawie całe miasto. Prowadzący ją studenci prezentują audycje tematyczne oraz autorskie reportaże o różnorakiej tematyce. Na antenie dominuje muzyka rockowa oraz alternatywna.

Radio Akadera

Radio Akadera to rozgłośnia akademicka pozwstała w 1994 roku. Wcześniej stacja działała w jako radiowęzeł. Zasięgiem obejmuje Białystok oraz okolice. Przeznaczona jest głównie dla ludzi młodych. Na antenie możemy usłyszeć felietony, reportaże i autorskie audycje poruszające tematy ważne dla studentów oraz muzykę rockową i alternatywną.

Radio CCM

Radio CCM to lokalna stacja, która rozpoczęła działalność w 1994 roku. Słuchaczom z Dolnego Śląska i Podbeskidzia przekazuje najważniejsze wiadomości z regionu i świata. Poza blokami informacyjnymi na antenie usłyszeć można autorskie audycje oraz muzykę ostatnich czterdziestu lat.

Radio Elka Leszno

Radio Elka to stacja lokalna. Audycje kieruje do mieszkańców Leszna i okolic. Przekazuje najważniejsze informacje z regionu oraz prezentuje różnorodną muzykę, głównie POP.

Radio Freee

Radio Freee jest lokalną stacją nadawaną z Lublina. Jej odbiorami są głównie osoby młode. Na jej antenie usłyszeć można różnorodne utwory gatunków pop, rock, muzykę klubową oraz liczne autorskie audycje.

Radio i

Radio i jest rozgłośnią obejmującą zasięgiem znaczną część województwa podlaskiego. To stacja regionalna, która przekazuje najważniejsze informacje lokalnych. Prezentuje również programy o charakterze poradnikowym oraz audycje o tematyce religijnej czy społecznej. Na antenie dominiuje muzyka lat 70., 80. i 90. XX wieku.

Radio Kampus

Radio Kampus jest stacją radiową największej uczelni w kraju - Uniwersytetu Warszawskiego. Dostępna dla mieszkańców Warszawy i okolic, wybierana głównie przez studentów i pracowników akademickich. Charakteryzuje ją różnorodna muzyka oraz autorskie audycje.

Radio Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg nadaje od 1994 roku. Swój program kieruje do wszystkich mieszkańców miasta i okolic - oferuje różną muzykę oraz zróżnicowaną tematykę audycji. Pozwala być zawsze na bieżąco z aktualnościami z regionu i całej Polski.

Polskie Radio Kraków

Radio Kraków to lokalna stacja, której słuchać mogą mieszkańcy Małopolski i najbliższych okolic. Kierowana jest do słuchaczy w różnym wieku. Nadaje różnorodną muzykę, serwisy informacyjne, słuchowiska czy programy o tematyce politycznej i publicystycznej. Stacja angażuje się w życie regionu obejmując swym patronatem najważniejsze wydarzenia kulturalne i społeczne.

Radio Malbork

Radio Malbork gra dla mieszkańców miasta i okolic od 2011 roku. Przekazuje najważniejsze informacje z regionu oraz autorskie audycje. Prezentuje różnorodną muzykę, głównie rockową.

Polskie Radio Poznań

Radio Poznań to pierwsza poznańska stacja. Przekazuje mieszkańcom wielkopolski regionalne informacje, ciekawostki o różnorodnej tematyce oraz muzykę z gatunków: rock, pop czy jazz.

Radio Oko

Radio OKO jest stacją regionalną, którą można usłyszeć w Ostrołęce i okolicach. Prezentuje różnorodną muzykę m.in. pop i rock. Angażuje się w życie regionu, przekazuje jego mieszkańcom najciekawsze informacje.

Radio RSC

Radio RSC to regionalna rozgłośnia radiowa z siedzibą w Skierniewicach. Usłyszeć ją mogą mieszkańcy miasta i okolicy. Stacje kieruje swój program i osób w średnim wieku. Oprócz muzyki na antenie prezentowane są także audycje o tematyce kulturalnej i społecznej.

Radio Spektrum

Radio Spektrum to stacja Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ofertę muzyczną stacji cechuje różnorodność ze szczególnym ukłonem w stronę muzyki rockowej. Na antenie można usłyszeć audycje poruszające tematy bliskie studentom i środowisku akademickiemu.

Radio Sygnały

Radio Sygnały jest stacją Uniwersytetu Opolskiego. Jej odbiorcami są głównie ludzie młodzi, związani ze środowiskiem akademickim. Na antenie usłyszeć możemy różnorodną muzykę, relacje z ważnych dla uczelni wydarzeń czy audycje autorskie.

Radio Szafir

Radio Szfir to stacja internetowa, prowadzona przez Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Upowszechniania Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych WIDNOKRĄG. Charakteryzuje się różnorodną muzyką oraz audycjami o szerokiej tematyce.

Radio UWM

Radio UWM FM jest stacją lokalną Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Jej odbiorcami są głównie osoby związane ze srodowiskiem akademickim, studenci. Prezentuje różnorodną muzykę, głównie alternatywną i rockową oraz różnorodne audycje tematyczne.

Polskie Radio Wrocław

Radio Wrocław jest stacją lokalną, słyszalną na Dolnym Śląsku i w okolicach. Działa od 1946 roku. Pełni funkcję informacyjno-rozrywkową, szczególną uwagę zwraca na promowanie regionu.

Radio Żak

Radio Żak jest rozgłośnią Politechniki Łódzkiej. Jej odbiorcami są głównie studenci i osoby związane ze środowiskiem akademickim. Na antenie usłyszeć można audycje muzyczne, a także programy publicystyczne i o tematyce kulturalnej czy społecznej. Stacja angażuje się w życie regionu obejmując patronatem i współorganizując wydarzenia lokalne.

Radiofonia

Radiofonia jest akademicką rozgłośnią, nadającą z Krakowa. Jej historia sięga 1994 roku, choć pod tą nazwą działać zaczęła 15 lat później. To stacja muzyczna, której odbiorcami są głównie młodzi ludzie, studenci krakowskich uczelni.

Rock Radio Warszawa

Rock Radio działa od 2014 roku. Na antenie stacji można usłyszeć przede wszystkim największe przeboje muzyki rockowej.

Trendy Radio

Trendy Radio to regionalna stacja radiowa, zasięgiem swym obejmująca znaczną część województwa podkarpackiego. Swym słuchaczom dostarcza co dzień dawki świeżych informacji lokalnych oraz różnorodnych audycji tematycznych. Na antenie usłyszeć można muzykę lat 80. i 90. XX wieku, głównie gatunku rock i dance.

Akademickie Radio Centrum

Radio Centrum jest pierwszą niezależną rozgłośnią radiową w Polsce południowo-wschodniej. Program tworzony jest w głównym stopniu przez studentów, w ciągu dnia ma charakter miejski - dopiero po godzinie 18 radio zmienia formułę na akademicką. W paśmie wieczornym i nocnym prezentowane są przede wszystkim autorskie audycje muzyczne. Dominuje w nich alternatywna muzyka rockowa, ale pojawiają się audycje poświęcone poezji, jazzowi, muzyce klubowej, czy hip-hopowi.

Polskie Radio Chopin

Polskie Radio Chopin to tematyczna stacja radiowa Polskiego Radia poświęcona tematyce muzyki klasycznej oraz kulturze poważnej. W ofercie radia znajdują się przesłuchania Konkursów Chopinowskich, rejestrowane od 1955 roku. Antenę wypełniają także audycje dziennikarzy Polskiego Radia oraz prezentacje bogatych zbiorów płytowych. Program zasilają dodatkowo nagrania koncertów zarejestrowanych podczas festiwali organizowanych lub współorganizowanych przez Dwójkę, takich jak Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Dusznikach Zdroju oraz Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Chopin i jego Europa".

Radio Szczecin Extra

Radio to oferuje słuchaczom miejski program, który jest adresowany do mieszkańców Szczecina w wieku od 20 do 39 lat.

Rock Radio Kraków

Rock Radio działa od 2014 roku. Na antenie stacji można usłyszeć przede wszystkim największe przeboje muzyki rockowej.

Rock Radio Poznań

Rock Radio działa od 2014 roku. Na antenie stacji można usłyszeć przede wszystkim największe przeboje muzyki rockowej.

Rock Radio Opole

Rock Radio działa od 2014 roku. Na antenie stacji można usłyszeć przede wszystkim największe przeboje muzyki rockowej.