Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Jelenia Góra: 106.2
Polska, Dolnośląskie
Jelenia Góra , 58-500
ul. Zgorzelecka 9
Grupa Radiowa Agory
Złote Przeboje rozpoczęło działalność w 1997 roku. Prezentuje największe przeboje lat od hitów z lat 60. po współczesne. Jest stacją radiową dostępną w największych miastach Polski.

Radio Złote Przeboje to sieć 23 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Zgodnie z hasłem radia "Muzyka daje radość!", na antenie pojawiają się utwory powszechnie znane, które przetrwały próbę czasu i gwarantują dobry nastrój. Słuchaczami stacji są osoby powyżej 30 roku życia, głównie z dużych miast.

Radio Złote Przeboje to również gwiazdy prowadzące swoje autorskie audycje, takie jak Marzena Rogalska, Odeta Moro czy Marcin Prokop.

Jelenia Góra to miasto w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Malowniczo położone w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, nad rzeką Bóbr, co roku przyciąga wielu turystów z całej Europy. Jelenia Góra jest bardzo interesującym miejscem za sprawą długiej historii, rozpoczętej w 1108 roku, której pozostałościami są liczne zabytki architektoniczne porozrzucane po mieście, reprezentujące wszystkie style łącznie z gotykiem.