Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Wolin: 105.6
Polska, Zachodniopomorskie
Wolin
Grupa Radiowa Agory
Złote Przeboje rozpoczęło działalność w 1997 roku. Prezentuje największe przeboje lat 60., 70. i 80. XX wieku. Jest stacją radiową dostępną w największych miastach Polski.

Radio Złote Przeboje to sieć 23 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Zgodnie z hasłem radia "Muzyka daje radość!", na antenie pojawiają się utwory powszechnie znane, które przetrwały próbę czasu i gwarantują dobry nastrój. Słuchaczami stacji są osoby powyżej 30 roku życia, głównie z dużych miast.

Radio Złote Przeboje to również gwiazdy prowadzące swoje autorskie audycje, takie jak Marzena Rogalska, Odeta Moro czy Marcin Prokop.

Wyspa Wolin to największa z około 40 polskich wysp, położonych u ujścia Odry do Bałtyku. Zbliżona kształtem do wielkiego trójkąta, zajmuje 265 km2 powierzchni. Od północy oblewają ją wody Bałtyku (Zatoki Pomorskiej), od południa – Zalewu Szczecińskiego, od zachodu – Cieśniny Świny, a od wschodu – Dziwny. Cechą charakterystyczną wzgórz moreny czołowej wyspy Wolin jest ich łagodne opadanie ku wschodowi i południowemu wschodowi (w kierunku Dziwny). Natomiast na wybrzeżu i południowym zachodzie wzgórza te urywają się klifem.