Szczegóły

Włącz
Radio internetowe
Polska, Mazowieckie
Warszawa , 00-108
ul. Zielna 39
Radio Wnet powstało w 2009 roku w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jest stacją o charakterze publicystyczno-informacyjnym.

Radio Wnet - Media Prawdziwie Publiczne – to projekt internetowego serwisu społecznościowego. Projekt powstał w 2009 roku i jest współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Za pośrednictwem portalu członkowie społeczności Radia Wnet-Republikanie mogą w sposób czynny tworzyć serwis publicystyczno-informacyjnego i umieszczać w nim własne treści: audio, video, tekst. Publikacje jeśli znajdą uznanie dają Republikanom możliwość kształcenia się w Akademii Radia Wnet. Skończenie Akademii pozwala na korzystanie z infrastruktury Radia Wnet: studio, logo Radia, legitymacji dziennikarskiej.Radio Wnet tworząc sieć republikańską chce, w połączeniu z profesjonalną redakcja, stworzyć unikalną informacyjno- publicystyczną platformę wychodzącą naprzeciw potrzebą otwartego społeczeństwa XXI wieku.

Warszawa - stolica Polski, miasto Syrenki i króla Zygmunta. Zachwyca Starym Miastem i wzrusza tragiczną historią. Największy ośrodek akademicki w kraju, miejsce najważniejszych wydarzeń kulturalnych, społecznych i politycznych.