Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Łowicz: 103.5
  • Kutno: 93.8
  • Żyrardów: 98.1
  • Skierniewice: 96.7
  • Rawa Mazowiecka: 94.7
Polska, Łódzkie
Łowicz , 99-400
ul. Seminaryjna 6a
katolickie
Radio Victoria jest rozgłośnią Diecezji Łowickiej. Swe audycje kieruje do katolickiej społeczności regionu. Poza transmisjami nabożeństw i muzyką chrześcijańską, można na jej antenie usłyszeć największe przeboje muzyki pop, serwisy informacyjne oraz audycje poruszające różnorodne, ważne tematy.

25 marca 1995 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Rozgłośni Diecezji Łowickiej. W roku 1998 stacja została włączona do sieci rozgłośni katolickich „Plus” i przyjęła nazwę Radio Plus. Radio rozpoczęło ekspansję, wybudowano nadajniki pokrywające swym sygnałem obszar od Łodzi po Warszawę – stąd slogan „między Łodzią a Warszawą”. W roku 2004 wystąpiła z sieci „Plus” i wróciła do pierwotnej nazwy.

Województwo łódzkie to kraina, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Łódź zainteresuje fanów techniki, kina, historii. Osoby pragnące uciec od miejskiego zgiełku znajdą schronienie nad zalewem Sulejowskim. Łowicz to jedno z miejsc Polski centralnej, które zachwyci osoby ceniących folklor, bogactwo łowickich barw i wzorów.