Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Nysa: 93.1
Polska, Opolskie
Nysa , 48-300
Rynek 36 b
lokalne
Radio ONY jest młodą stacją, która powstała w 2016 roku. Swoim zasięgiem obejmuje Nysę, a także pobliskie miasta i wioski. Mieszkańcom regionu prezentuje najważniejsze informacje lokalne. Na antenie usłyszeć można również różnorodną muzykę, największe przeboje ostatnich lat.

Radio ONY 93,1 FM i portal www.radioony.fm są nowymi projektami medialnymi. Nowymi, ale tworzonymi przez doświadczony zespół ludzi pracujących wcześniej w ogólnopolskich i regionalnych stacjach radiowych: "Trójka", RMF FM, ESKA, Radio Kolor.

Swoim zasięgiem obejmuje obszar o promieniu około 50 km. Jest słyszalne w Otmuchowie, Paczkowie, Korfantowie, Niemodlinie, Grodkowie, na Zamku w Mosznie i w wielu innych okolicznych miastach i wsiach.

Nysa jest jednym z większych miast województwa opolskiego. Miasto położone w południowo-zachodniej części województwa, leży w dolinie Nysy Kłodzkiej u stóp Sudetów Wschodnich. Bardzo urokliwe i pełne zabytków, jedno z najpiękniejszych miast na Śląsku Opolskim, posiada bogatą historię, tradycję i kulturę z licznymi pamiątkami z czasów swojej świetności.