Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Ostrołęka: 88.5
Polska, Mazowieckie
Ostrołęka , 07-409
ul. Korczaka 4
lokalne
Radio OKO jest stacją regionalną, którą można usłyszeć w Ostrołęce i okolicach. Prezentuje różnorodną muzykę m.in. pop i rock. Angażuje się w życie regionu, przekazuje jego mieszkańcom najciekawsze informacje.

Jedyna stacja radiowa w regionie, której można słuchać w promieniu 70 kilometrów od Ostrołęki. Jest radiem środka, przekazuje dużą dawkę najlepszej muzyki, informacji społecznych, kultury i sztuki, polityki, motoryzacji, pogody, sportu, kulinariów, plotek i ploteczek. Program kieruje do ludzi w przedziale 16-55 lat.

Dzisiejsza Ostrołęka liczy ok. 53 tys. mieszkańców. Młode pokolenie ostrołęczan kształci się w siedmiu szkołach podstawowych, pięciu gimnazjach i siedmiu szkołach ponadgimnazjalnych, a także w szkołach niepublicznych. Na terenie miasta działają również Wyższa Szkoła Administracji Publicznej i oddziały innych szkół wyższych. Rozwojowi gospodarczemu miasta sprzyja fakt, że od 2007 r. obszar o powierzchni 86,1 ha w Ostrołęce - Wojciechowicach należy do Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.