Szczegóły

Włącz
Radio internetowe
Polska, Warmińsko-mazurskie
Olsztyn , 11-091
ul. Hozjusza 2c
katolickie
Radio Konsolata to katolicka stacja internetowa. Działa od 2009 roku. Pełni funkcję ewangelizacyjną, transmituje nabożeństwa.

Radio Konsolata - Radio Dusz Najmniejszych z Bożego natchnienia zaczęło swoją działalność w lutym 2009 roku jako katolickie radio ewangelizacyjno-modlitewne, którego celem jest prezentacja duchowości "Najmniejszych" i zaproszenie słuchaczy do kroczenia prostą drogą zawierzenia i miłości Serc Jezusa i Maryi - Maleńką Drożyną Miłości. Radio Konsolata jest radiem tworzonym przez świeckich odkrywających swoje powołanie do Dzieła Najmniejszych. Tworzy audycje pomagające iść maleńką drogą miłości, wskazaną na obecne czasy przez przykład życia sługi Bożej siostry Marii Konsolaty Betrone - patronki radia, a wcześniej realizowaną przez wielu Świętych Kościoła Katolickiego.

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego, jeden z ważniejszych ośrodków kulturalno-przemysłowych na Warmii i Mazurach. Mazury są niewątpliwie jednym z najcenniejszych turystycznie regionów Polski. W północno-wschodniej części naszego kraju rozciągają się lasy i jeziora, przyciągające tych, którzy przede wszystkim pragną się oderwać od zgiełku miasta.