Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Białystok: 103.3
  • Mońki: 90.9
Polska, Podlaskie
Białystok , 15-174
ul. Św. M.M. Kolbego 8
katolickie
Radio i jest rozgłośnią obejmującą zasięgiem znaczną część województwa podlaskiego. To stacja regionalna, która przekazuje najważniejsze informacje lokalnych. Prezentuje również programy o charakterze poradnikowym oraz audycje o tematyce religijnej czy społecznej. Na antenie dominiuje muzyka lat 70., 80. i 90. XX wieku.

Radio i łączy przyjemność słuchania najlepszej muzyki z informacjami ze świata, kraju, a przede wszystkim regionu. Program wzbogacony jest audycjami poradnikowymi i religijnymi. W czasie całego programu nadawane są serwisy informacyjne od 6.00 do 21.00 co godzinę.

Białystok - miasto położone jest na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. To stolica województwa podlaskiego. Miasto zamieszkuje ok. 300 tys. osób. Podlasie to kraina, która swą popularność w dużym stopniu zawdzięcza naturze. To tu możemy odnaleźć spokój na dziewiczych terenach Puszczy Białowieskiej, pożeglować po jeziorze Wigry, czy zachwycić się parkami krajobrazowymi. To również teren pełen ciekawej architektury, także sakralnej w stylu bizantyjsko-rosyjskim.