Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Przemyśl: 98.2
  • Krosno: 104.5
Polska, Podkarpackie
Przemyśl , 37-700
ul. Grodzka 11
katolickie
Radio Fara jest lokalną stacją, której misją jest ewangelizacja i szerzenie Dobrej Nowiny. Na antenie stacji mieszkańcy Archidiecezji Przemyskiej mogą usłyszeć chrześcijańską muzykę, transmisję nabożeństw oraz audycje o tematyce religijnej, społecznej czy edukacyjnej.

Radio Fara jest katolicką, lokalną rozgłośnią, o statusie nadawcy społecznego. Rozgłośnia, której profil można określić jako religijno-społeczny, jest integralną częścią struktur Archidiecezji Przemyskiej. Na antenie można usłyszeć audycje modlitewne, formacyjne, kulturalne i społeczne. Radio nie emituje reklam, materiałów sponsorowanych, ani audycji wyborczych. Nadaje niemal wyłącznie muzykę chrześcijańską.

Przemyśl należy do doborowego grona najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Jego tysiącletnie, burzliwe dzieje splatały się nierozerwalnie z losami całej Rzeczpospolitej. Miasto położone u podnóża Karpat, szczycące się bogactwem ponad tysiąca zabytków, urzeka niezapomnianym pejzażem stromych uliczek, przytulonych do nich wiekowych budowli i wspinających się coraz wyżej wież starych kościołów.