Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Gliwice: 93.4
  • Oświęcim: 94.9
  • Ustroń: 107.1
  • Cieszyn: 90.5
  • Bielsko-Biała: 97.6
Polska, Śląskie
Gliwice , 44-100
ul. Jana Pawła II 2
lokalne
Radio CCM to lokalna stacja, która rozpoczęła działalność w 1994 roku. Słuchaczom z Dolnego Śląska i Podbeskidzia przekazuje najważniejsze wiadomości z regionu i świata. Poza blokami informacyjnymi na antenie usłyszeć można autorskie audycje oraz muzykę ostatnich czterdziestu lat.

Radio CCM na Śląsku i Podbeskidziu w swoim programie oferuje  najlepsze  muzyczne  wspomnienia lat 70. 80. i 90 z całego świata rozrywki. Radio CCM to także grupa reporterów, której zadaniem jest dostarczać bieżące informacje z regionu Śląska i Podbeskidzia. Zawsze aktualna prognoza pogodowy oraz informacje z ostatniej chwili to coś, co słuchacze cenią od lat. W programie Radia CCM dla miłośników muzyki są audycje autorskie, a nawet koncert życzeń.

Województwo śląskie jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków nie tylko przemysłowych, ale i kulturalnych. Region ten pełen jest atrakcji turystycznych spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających. To tu rozciągają się Beskid Śląski i Żywiecki, w których zakochają się wszyscy lubiący aktywnie spędzać wolny czas. Miłośnicy historii docenią region za zabytki, w tym zamki „Szlaku Orlich Gniazd”. Województwo śląskie to także Częstochowa i Jasna Góra, która co roku staje się celem peregrynacji milionów pielgrzymów.