Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Pruszków: 92.8
Polska, Mazowieckie
Pruszków , 05-803
ul. Ignacego Kraszewskiego 32
lokalne
POP Radio jest lokalną stacją nadającą z Pruszkowa. Przekazuje mieszkańcom zachodniego Mazowsza najważniejsze informacje z regionu i umila czas łagodną muzyką i tematycznymi audycjami.

POP Radio to projekt pasjonatów-społeczników – Andrzeja Kopczyńskiego i Krzysztofa Pietrzaka. Marzenie o stworzeniu własnej stacji radiowej początkowo udało im się zrealizować podczas 4-letniej przygody z Radiem Kultura i Sztuka (Radiem KiS) nadającym najpierw na warszawskim Bródnie, a w ostatnich kilkunastu miesiącach na warszawskich Bielanach w paśmie internetowym. Jednak dopiero radio naziemne jest zwieńczeniem ich długotrwałych wysiłków wkładanych w ukazanie światu ich kolejnej radiowej odsłony i wizji (właściwie fonii). POP Radio to przede wszystkim stacja lokalna koncentrująca się na tym, co mieszkańcom okolicznych miast i miasteczek jest najbliższe. POP Radio oferuje łagodną muzykę środka w paśmie dziennym i bardziej ambitną w pasmach wieczornych i autorskich.

Pruszków jest największym miastem warszawskiego pasma zachodniego, liczba jego mieszkańców sięga 60 tys., zaś powiat pruszkowski zamieszkuje blisko 150 tys. osób. Najważniejszym atutem Pruszkowa jest życzliwość społeczności lokalnej oraz gwarancja pomocy ze strony samorządu terytorialnego przy realizacji przedsięwzięć gospodarczych i obraniu najkrótszej drogi przy realizacji niezbędnych procedur oraz wspieranie tych, którzy Pruszków wybrali na swoje miejsce do życia.