Szczegóły

Włącz
Radio FM
    Poznań: 102.7
Polska, Wielkopolskie
Poznań , 60-765
ul. Berwińskiego 5
publiczne
MC Radio to lokalna stacja, która zasięgiem obejmuje Poznań i najbliższe okolice. Mieszkańcom miasta dostarcza informacji z regionu, Polski i świata oraz dobrej muzyki, przede wszystkim przebojów ostatnich trzydziestu lat.

MC Radio jest radiem miejskim. Nadaje na częstotliwości 102,7 na terenie Poznania i okolic. Przez całą dobę podaje najświeższe informacje ze świata i z Poznania. Informuje o najlepszych imprezach kulturalnych i sportowych w mieście. Przez cały dzień mówi także o sytuacji na poznańskich drogach. Gra największe światowe przeboje ostatnich 30 lat. W ofercie muzycznej jest także wiele znanych i lubianych polskich utworów.

Poznań uchodzi za szczególne miasto, gdyż jest jednym zarówno z największych jak i najstarszych miejscowości na terenie Polski. Na szczególną uwagę zasługuje położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną, które niewątpliwie w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do jego geograficznej atrakcyjności. Wizytówką miasta jest z pewnością przepiękny ratusz, który na terenie środkowej Europy stanowi niezwykle cenny zabytek renesansowej architektury. Na terenie Poznania znajdują się także dwa niesamowite zamki: Zamek Carski oraz Zamek Królewski. Poznań to także bardzo ważne miasto pod względem kulturalnym. Na jego terenie organizowanych jest wiele imprez, które z pewnością przyczyniają się do tego, że miasto to swoich licznych miłośników znajduje w grupie osób młodych. Liczne kina, teatry, galerie i lokale są ciekawą alternatywą na spędzenie tutaj każdej godziny.