Radio Q

Nowe radio lokalne w Kutnie, siostrzana stacja Radia Sochaczew. Nadaje muzykę rozrywkową oraz wiadomości lokalne, publicystykę, programy muzyczne i rozrywkowe.

Meloradio Łódź

Meloradio powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć się dobrze. Nadaje w 22 polskich miastach. Meloradio wystartowało 4 września 2017 roku. Jego muzyka stanowi połączenie przebojów z ostatnich pięciu dekad ze współczesnymi utworami, idealnie pasującymi do różnych momentów dnia i nastroju. Utrzymanych w przyjaznym, średnim tempie, prezentowanych na antenie w nienachalny i ciepły sposób. To pierwszy tego typu profil muzyczny w Polsce, określany jako easy listening.

Nasze Radio

Nasze Radio jest stacją lokalną działającą od 1996 roku. Zasięgiem obejmuje Sieradz, Zduńską Wolę i okolice. Głównymi punktami czasu antenowego są serwisy informacyjne z regionu. Stacja prezentuje również audycje o różnej tematyce oraz muzykę rozrywkową.

Nasze Radio... Nostalgicznie

Jedna z najmłodszych rozgłośni w kraju, grająca muzykę z lat 40., 50., 60., 70. i 80., na antenie pojawiają się też muzyczne perełki z przełomu tysiąclecia. Wśród wykonawców, których hity można usłyszeć na antenie radia znajdują się m.in. Czerwone Gitary, Beatlesi, Dwa Plus Jeden, Boney M, Anna Jantar, Frank Sinatra, Czesław Niemen, Alibabki, Trubadurzy, czy ABBA. Nasze Radio… Nostalgicznie jest projektem radiowym skierowanym do tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrą muzykę i jednocześnie z chęcią wracają do klimatów sprzed lat.

Polskie Radio Łódź

Polskie Radio Łódź zasięgiem swym obejmuje całe województwo. Jest to lokalna stacja, która angażuje się w życie regionu, informuje jego mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach, wspiera lokalne inicjatywy. Na antenie usłyszeć możemy różnorodną muzykę m.in. gatunku POP, Rock, Jazz oraz klubową muzykę elektroniczną.

Radio Eska Bełchatów

Radio Eska to sieć polskich rozgłośni radiowych obejmująca 39 rozgłośni lokalnych. Program stacji jest skierowany głównie do osób młodych. Prezentuje muzykę taneczną różnych gatunków m.in. POP, R'n'B, Rock czy muzykę klubową. Na antenie usłyszeć można również audycje rozrywkowe oraz lokalne serwisy informacyjne.

Radio Eska Łódź

Radio Eska to sieć polskich rozgłośni radiowych obejmująca 39 rozgłośni lokalnych. Program stacji jest skierowany głównie do osób młodych. Prezentuje muzykę taneczną różnych gatunków m.in. POP, R'n'B, Rock czy muzykę klubową. Na antenie usłyszeć można również audycje rozrywkowe oraz lokalne serwisy informacyjne.

Radio Fama Tomaszów

Radio FAMA jest siecią pięciu rozgłośni lokalnych. Na antenie usłyszeć można największe przeboje muzyki pop. Mieszkańcom regionu stacja oferuje najważniejsze informacje lokalne, z Polski i świata.

Radio Parada

Radio Parada nadaje z Łodzi, słyszane jest na terenie miasta i w jego okolicach. Jest to radio muzyczne, prezentujące największe przeboje nie tylko ostatnich lat. Na antenie nie brakuje również serwisów informacyjnych oraz audycji o szerokiej tematyce m.in. publicystycznej, społecznej czy politycznej.

Radio Plus Łódź

Radio Plus jest grupą lokalnych rozgłośni katolickich, działającą od 1992 roku. Swe audycje kieruje do słuchaczy dojrzałych, kochających dobrą muzykę ostatnich dziesięcioleci.

Radio RSC

Radio RSC to regionalna rozgłośnia radiowa z siedzibą w Skierniewicach. Usłyszeć ją mogą mieszkańcy miasta i okolicy. Stacje kieruje swój program i osób w średnim wieku. Oprócz muzyki na antenie prezentowane są także audycje o tematyce kulturalnej i społecznej.

Radio Strefa FM

Nazwa "Strefa FM" funkcjonuje od 2006 roku. Pod nią kryje się lokalna stacja nadająca dla Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Na antenie prezentowane są najnowsze hity przeplatane wiadomościami z regionu.

Radio Victoria

Radio Victoria jest rozgłośnią Diecezji Łowickiej. Swe audycje kieruje do katolickiej społeczności regionu. Poza transmisjami nabożeństw i muzyką chrześcijańską, można na jej antenie usłyszeć największe przeboje muzyki pop, serwisy informacyjne oraz audycje poruszające różnorodne, ważne tematy.

Radio Wawa Łódź

Radio Wawa zasięgiem obejmuje największe miasta Polski. Działanie rozpoczęło w 1993 roku. Jest stacją muzyczną, prezentującą tylko polskie przeboje.

Radio Złote Przeboje 101,3 FM

Złote Przeboje rozpoczęło działalność w 1997 roku. Prezentuje największe przeboje lat 60., 70. i 80. XX wieku. Jest stacją radiową dostępną w największych miastach Polski.

Radio ZW

Radio Ziemi Wieluńskiej swą działalność rozpoczęło w 1994 roku. Jest lokalną stacją grającą dla mieszkańców Wielunia, Działoszyna i Pajęczna. Na antenie usłyszeć oni mogą informacje z regionu, Polski i świata, przeglądy prasy, audycje o różnorodnej tematyce m.in. ekonomicznej i społecznej oraz popularną muzykę rozrywkową.

Radio Żak

Radio Żak jest rozgłośnią Politechniki Łódzkiej. Jej odbiorcami są głównie studenci i osoby związane ze środowiskiem akademickim. Na antenie usłyszeć można audycje muzyczne, a także programy publicystyczne i o tematyce kulturalnej czy społecznej. Stacja angażuje się w życie regionu obejmując patronatem i współorganizując wydarzenia lokalne.