Polskie Radio Dwójka

Program Drugi Polskiego Radia to ogólnopolska stacja działająca od 1949 roku. Promuje literaturę, sztukę oraz wydarzenia kulturalne. Nadaje audycje o tematyce edukacyjnej, politycznej i społecznej. Na antenie można usłyszeć muzykę klasyczną, ludową, jazz czy hity ostatnich dziesięcioleci.

Polskie Radio Katowice

Polskie Radio Katowice gra dla mieszkańców województwa śląskiego od 1927 roku. Na jego antenie usłyszeć można różnorodną muzykę, audycje tematyczne oraz najświeższe informacje z regionu. Stacja angażuje się w życie regionu patronując wydażeniom kulturalnym oraz zajmuje się działalnością wydawniczą.

Polskie Radio Kielce

Radio Kielce to stacja radiowa zasięgiem obejmująca województwo świętokrzyskie i okolice. Prezentuje serwisy informacyjne z regionu, audycje promujące jego kulturę i walory. Stacja nie jest ukieronkowana na jeden konkretny gatunek muzyki, propaguje także folklor.

Radio Alex

Radio Alex jest lokalną rozgłośnią obejmującą swym zasięgiem znaczną część województwa małopolskiego. Program nadawany jest przede wszystkim dla mieszkańców Zakopanego i okolic, ale również dla turystów (dla nich stacja przygotowuje audycje o warunkach na szlakach czy miejscach wartych odwiedzenia). Radio Alex propaguje muzykę folkową, góralską kulturę i zwyczaje oraz wartości katolickie.

Radio Fest

Radio Fest to śląska stacja, która promuje kulturę regionu. W programie dominuje muzyka lat 70., 80. i 90., która przeplatana jest utworami śląskich wykonawców.

Radio Kaszëbë

Radio Kaszëbë jest lokalną stacją nadającą z Gdyni. Promuje kulturę, język i muzykę kaszubską. Prezentuje również serwisy informacyjne oraz audycje o różnorodnej tematyce.